VERZE S BLESKY.png
Byt' zdorovym,
chat.png
informace.png
spolupráce.png

tvoje nohy tě nejspíš dovedly až sem do Ravky, střed všeho dění. Pokud jsi grisha vítej, máš toho za sebou asi víc než dost a toužíš po odpočinku, vyhledej proto nejbližšího vojáka a ten tě pošle do Malého Paláce. Tam nalezneš bezpečné útočiště a možnost rozkvětu.

Možná jsi jen obchodník ze vzdálených zemí, nebo deštivého Kerchu, kde se zbraně a peníze vytahují rychleji, než vypluje pozdrav z rtů. Můžeš být taky jeden z otrokářů, konec konců, svět Grishaverse není vůbec malý, naopak…je děsivě velký.

Svět se změnil, poté co světlonoška svatořečená Sankt Alina zmizela ve Vráse na lodi s tmavými plachtami a její dar byl viděn naposledy právě v temné hradbě. Loď nikdy nevyplula, nikdo neví, kam její dobrá duše, ale i ta zlá stojící po jejím boku zmizela. Svět se nezbortí, protože někdo dobrý a zlý zemřel, neboť země samotná byla uvržena do období temna.

Současnost se už tolik neliší od dávné minulosti, protože hladová Fjerda brousí své nože a připravuje kůly na další krok ve spasení světa vyhubením grish, prohnaný Shu Han čeká trpělivě na nové informace, které se dozví z těl zajatých nelidí.

Země má mnoho nepřátel, nejen západ za Vrásou, jih a sever…ale taky nevinné oranžové kvítí z něj vzniká daleko vážnější, nebezpečnější problém – jurda parem.

Poznej svět plný tajemna, překypující chladem i něhou mocné země, která ti ukáže svoje dary pouze pokud jsi-li hoden. Nezapomeň, že nikde nejsi v bezpečí, je jedno kdo jsi, musíš se mít na pozoru. Svět je velké místo, jeho herní deska se neztratí, ale ty bys vojáčku mohl. 

The  Dark Age is Beginning