top of page
zkusím2.png
CHAT.png
INFORMACE.png
SPOLUPRÁCE.png
název7.png
zkouškaoheň2.png
zkouškaoheň2.png
ohen6.png
Byt' zdorovym,

tvoje nohy tě nejspíš dovedly až sem do Ravky, střed všeho dění. Pokud jsi grisha vítej, máš toho za sebou asi víc než dost a toužíš po odpočinku, vyhledej proto nejbližšího vojáka a ten tě pošle do Malého Paláce. Tam nalezneš bezpečné útočiště a možnost rozkvětu.

Možná jsi jen obchodník ze vzdálených zemí, nebo deštivého Kerchu, kde se zbraně a peníze vytahují rychleji, než vypluje pozdrav z rtů. Můžeš být taky jeden z otrokářů, konec konců, svět Grishaverse není vůbec malý, naopak…je děsivě velký.

Svět se změnil, poté co světlonoška svatořečená Sankt Alina zmizela ve Vráse na lodi s tmavými plachtami a její dar byl viděn naposledy právě v temné hradbě. Loď nikdy nevyplula, nikdo neví, kam její dobrá duše, ale i ta zlá stojící po jejím boku zmizela. Svět se nezbortí, protože někdo dobrý a zlý zemřel, neboť země samotná byla uvržena do období temna.

Současnost se už tolik neliší od dávné minulosti, protože hladová Fjerda brousí své nože a připravuje kůly na další krok ve spasení světa vyhubením grish, prohnaný Shu Han čeká trpělivě na nové informace, které se dozví z těl zajatých nelidí.

Země má mnoho nepřátel, nejen západ za Vrásou, jih a sever…ale taky nevinné oranžové kvítí z něj vzniká daleko vážnější, nebezpečnější problém – jurda parem.

Poznej svět plný tajemna, překypující chladem i něhou mocné země, která ti ukáže svoje dary pouze pokud jsi-li hoden. Nezapomeň, že nikde nejsi v bezpečí, je jedno kdo jsi, musíš se mít na pozoru. Svět je velké místo, jeho herní deska se neztratí, ale ty bys vojáčku mohl. 

The  Dark Age is Beginning
bottom of page