top of page
KONTAKTY.png

 Asi si říkáš, kam jsi to vlezl, ale neboj se, pokud jsi se ztratil tak jsi na tom NEJLEPŠÍM místě, kde jsi mohl skončit. Právě tady se můžeš dozvědět to podstatné na koho se obrátit a za kým přijít s jakýmkoliv problémem. Každé rpg má své zakladatele a někdy navíc i ty, kteří se o rpg starají a udržují jej jen v chodu. V současné chvíli má admin tým pouze jednoho admina – Risha. Jedná se o zakladatele i správce webu, fóra, hráče za osud a podobné náležitosti, ale 2022 se rozrostl web o novou roli, kterou zastávají dva vybraní hráči – rozehrávači.

ROZEHRÁVAČI

Jejich rolí je pomoci novým hráčům se začlenit do děje, ne všichni hráči musí být 100% znalí knižních reálií, ale spoléhá se na jejich kvalitní herní zkušenosti a ochotu pomoci novým. Většina informací je dostupná na webu, přesto je zde možnost se neustále ptát. Součástí rozehrávačů je i admin, který před založením této role měl možnost brát nováčky do hry sám, ale jak asi všichni chápete je to časově náročné až nereálné.

risha2.png
RISHA1.png
ADMIN - ROZEHRÁVAČ 

Kdykoliv mi můžete napsat na discord, nebo se ozvat na e-mail. Ačkoliv se snažím odpovídat co nejdříve, jsem taky jen pracující bytost, díky za pochopení. Zeptejte se na cokoliv, poradím taktéž s čímkoliv, co není jasné a bezpochyby Vás ráda uvedu do hry, stačí si vybrat. (Discord @arwen nebo @risha )

cat.png
valentina.png
PRAVÁ RUKA - ROZEHRÁVAČ 

Na webu od 17-05-21

Discord: @valentina

kira.png
kira.png
HRÁČ - ROZEHRÁVAČ 

Na webu od 12-05-21

Discord: @kira

bottom of page