top of page
REGA.png

Tak už jsi došel až sem, nebo odsuď začínáš? Ať je to tak či onak poslouchej, vím, že se ti nechce určitě nic číst, ale doporučím ti hned aby ses podíval do našich pravidel, dále pak do reálií a pokud nevíš, tak vlézt do naší malé kecací místnosti a zeptat se, od toho máš přece pusu a nejsi tak malen'kiy aby ses nás bál. Na rovinu ti říkám, že je vhodné si to projít, neztratíš pak někde hlavu. Přeji ti však hodně zdaru a uvidíme se brzy na nějaké slavnosti, nebo snad to bude tvoje poprava? Kdo ví, co ti osud připraví, pamatuj led neodpouští, stejně jako my. 

Na registraci máme 5 - 14  dní, během kterých provedeme v případě schválení i přidání na web a všechny ostatní věci. Pokud registrace nebude splňovat jakýkoliv povinný bod, bude Vám vrácena a bude s Vámi probrán důvod vrácení a také stanovení času na opravu. Ten bývá různý, od 14  dnů po měsíc. (Role: @téměř-registrovaný) Pokud si registraci neopravíte nemáte dovoleno hrát. To máte až poté, co se Vaše postava objeví na chatu v #potvrzené-registrace. Na založení další postavy platí určitá pravidla jako například nutnost mít s předešlou postavou odehrán určitý počet postů.

Pokud jsi však opravdu prošel vše, co jsi měl, tak směle do sepisování nového osudu, který může být stejně tak barvitý, jako černobílý.

  • Pokud stále tápeš, jak začít, podívej se na chat do #co-dáš-co-potřebuješ, tam nalezneš nabídky i poptávky hráčů případně dokonce webu. Nebo na systémové postavy.

  • Na registraci máme 5 až 14 dní, než ji vyřídíme a zveřejníme. 

  • DŮLEŽITÉ !!! Pokud si nejste jisti, můžete celou registraci s adminem postupně při psaní konzultovat.

  • Neurážejte se, pokud Vám někdo z adminu naznačí, že nemáte některé informace v registraci správně. Jsme jen lidi, myslíme to dobře a snažíme se Vám pomoci.

žádáné webem2.png
inzerce.png
OMEZENÉ REGISTRACE​

Zabrané // Volné // Rezervace

Dědicové♕: Ravka (2/2), Fjerda (0/2), Shu Han (0/1?) 

Kapiráni II. Armády: Materiálčici (volný)

Generálové⧋: Shu Han (0/1), Ravka 1st Army (0/1), 2nd Army (1/1),  Fjerda (0/1), Kapitán Drüskelle (1/1) 

Sun Summoner (1/2 zatím) OP! + rezervace

Shadow Summoner (2/2 zatím) OP!

Grishové závislí na Paremu: 2/5

DOČASNĚ UZAVŘENÉ

-

OMEZENÍ ISENULFŮ

REGISTRACE DRUSKELLE S ISENULFY JSOU OMEZENY

POZNÁMKA

- Dědicové, pokud je v závorce otazník znamená to, že počet dědiců v dané sekci není omezen. Upozornění na dědice, kteří jsou přímo vepsání jmény na webu, může být brán větší důraz v aktivitě, kvalitě registrace. (Jsou často považováni za dějové postavy.)

- Generálové, v případě Shu Han je NPC, lze jej převést na postavu hráče a změnit jeho podobu. V případě Fjerdy je místo volné. První Armáda v Ravce má generála jako systémovku, která může být obsazena hráčem. Generál Drüskelle je NPC a může být také přetvořen do postavy a obsazen hráčem.

OP – Postava s větší mocí, která sebou nese jistá pravidla. Je vyžadována vyšší aktivita, kvalita registrace a také místa v případně OP jsou omezena. Nelze tuto postavu udělit naprostému začátečníku, který v životě nehrál. Ačkoliv jsou postavy OP, nejsou v žádném případě dokonalé… takže ne Gary Stu ani Mary Sue.

The Problem With Wanting Is That It Makes Us Weak.

!!! Upozornění přátelské volkry !!!

Děsí tě délka registrace? Nemusí, většina bodů je jednoslovná maximálně dvou slovná. Máš na její vypracování čas a pokud máš stále strach, rádi ti pomůžeme. (Nabízíme možnost postupné konzultace, kdy je registrace hodnocena při psaní a hráč se vyvaruje riziku vrácení celé registrace.) Naposledy ti připomenu, hrajeme na fórum, pokud něco potřebuješ vědět zeptej se na chatu. 

Registrace je rozdělaná na 4 úseky:

1.Úsek: Bio postavy. Většinou jednoslovná, delší text se nachází pouze u rodiny.

2.Úsek: Osobnost a minulost. Základní stanovený minimální počet slov, minimální libovolný. Také jednoslovné/dvouslovné body.

3.Úsek: Schopnosti. Jeden text, zbytek bodově.

4.Úsek: Ostatní. Prostě to, co se jinam nevešlo, také odkazy a podobně.

regačlověk.png
regagrisha.png
bottom of page