REGISTRATION.png

Tak už jsi došel až sem, nebo odsuď začínáš? Ať je to tak či onak poslouchej, vím, že se ti nechce určitě nic číst, ale doporučím ti hned aby ses podíval do našich pravidel, dále pak do reálií a pokud nevíš, tak vlézt do naší malé kecací místnosti a zeptat se, od toho máš přece pusu a nejsi tak malen'kiy aby ses nás bál. Na rovinu ti říkám, že je vhodné si to projít, neztratíš pak někde hlavu. Přeji ti však hodně zdaru a uvidíme se brzy na nějaké slavnosti, nebo snad to bude tvoje poprava? Kdo ví, co ti osud připraví, pamatuj led neodpouští, stejně jako my. 

Na registraci máme 5 - 10  dní, během kterých provedeme v případě schválení i přidání na web a všechny ostatní věci. Pokud registrace nebude splňovat jakýkoliv povinný bod, bude Vám vrácena a bude s Vámi probrán důvod vrácení a také stanovení času na opravu. Ten bývá různý, od 14  dnů po měsíc. (Role: @téměř-registrovaný) Pokud si registraci neopravíte nemáte dovoleno hrát. To máte až poté, co se Vaše postava objeví na chatu v #potvrzené-registrace. Na založení další postavy platí určitá pravidla jako například nutnost mít s předešlou postavou odehrán určitý počet postů.

Pokud jsi však opravdu prošel vše, co jsi měl, tak směle do sepisování nového osudu, který může být stejně tak barvitý, jako černobílý.

 • Pokud stále tápeš, jak začít, podívej se na chat do #co-dáš-co-potřebuješ, tam nalezneš nabídky i poptávky hráčů případně dokonce webu. Nebo na systémové postavy.

 • Na registraci máme 5 až 10 dní, než ji vyřídíme a zveřejníme. 

 • DŮLEŽITÉ !!! Pokud si nejste jisti, můžete celou registraci s adminem postupně při psaní konzultovat.

 • Neurážejte se, pokud Vám někdo z adminu naznačí, že nemáte některé informace v registraci správně. Jsme jen lidi, myslíme to dobře a snažíme se Vám pomoci.

OMEZENÉ REGISTRACE

Zabrané

Dědicové♕: Ravka (2/3), Fjerda (0/2), Shu Han (0/1?) 

Generálové⧋: Shu Han (0/1), Ravka 1st Army (0/1), 2nd Army (1/1),  Fjerda (0/1), Generál Drüskelle (0/1)

Sun Summoner (1/2 zatím) OP!

Shadow Summoner (2/2 zatím) OP!

Vysvětlivka: 

- Dědicové, pokud je v závorce otazník znamená to, že počet dědiců v dané sekci není omezen. Upozornění na dědice, kteří jsou přímo vepsání jmény na webu, může být brán větší důraz v aktivitě, kvalitě registrace. (Jsou často považováni za dějové postavy.)

- Generálové, v případě Shu Han je NPC, lze jej převést na postavu hráče a změnit jeho podobu. V případě Fjerdy je místo volné. První Armáda v Ravce má generála jako systémovku, která může být obsazena hráčem. Generál Drüskelle je NPC a může být také přetvořen do postavy a obsazen hráčem.

OP – Postava s větší mocí, která sebou nese jistá pravidla. Je vyžadována vyšší aktivita, kvalita registrace a také místa v případně OP jsou omezena. Nelze tuto postavu udělit naprostému začátečníku, který v životě nehrál. Ačkoliv jsou postavy OP, nejsou v žádném případě dokonalé… takže ne Gary Stu ani Mary Sue.

The Problem With Wanting Is That It Makes Us Weak.

Player

Hráč: (Nick)
Věk: (Váš věk)

Nebude veřejně sdílené, nic podobného. Slouží pro naši informovanost. 

Zkušenosti: (Jak dlouho hrajete)

Četli jste knihy / viděli seriál: Pouze pro infomovanost. 

!!! Upozornění přátelské volkry !!!

Děsí tě délka registrace? Nemusí, většina bodů je jednoslovná maximálně dvou slovná. Máš na její vypracování čas a pokud máš stále strach, rádi ti pomůžeme. (Nabízíme možnost postupné konzultace, kdy je registrace hodnocena při psaní a hráč se vyvaruje riziku vrácení celé registrace.) Naposledy ti připomenu, hrajeme na fórum, pokud něco potřebuješ vědět zeptej se na chatu. 

Registrace je rozdělaná na 4 úseky:

1.Úsek: Bio postavy. Většinou jednoslovná, delší text se nachází pouze u rodiny.

2.Úsek: Osobnost a minulost. Základní stanovený minimální počet slov, minimální libovolný. Také jednoslovné/dvouslovné body.

3.Úsek: Schopnosti. Jeden text, zbytek bodově.

4.Úsek: Ostatní. Prostě to, co se jinam nevešlo, také odkazy a podobně.

PRVNÍ ÚSEK: BIO

Celé jméno: (Rozhoduje národnost a původ)

Vhodná jména jsou ruská z období carů, případně neutrální ruská (Ravka), slovanská (Ravka), čínská více méně hodně starodávná, nikoliv moderní (Shu Han), mírně mongolská (Shu Han) a nizozemské, anglické (Kerch), norská (Fjerda), můžete také zkusit využít rumunská (Ravka) - v případě dotazů se zeptejte. 

Alias: (určitě Vaší postavě někdo nějak říká, uveďte přezdívku postavy max. 2)

Věk: (Minimální věk je 15 let)

Místo narození: (Jméno země a případně město) 

Na výběr máte i v sekci země a národy

Kde postava žije: (Jméno země) 

Podle toho budete roztříděni v seznamu obyvatel. Bude to Vaše hlavní útočiště, ale můžete cestovat kam budete chtít.

Rasa: (Ravkan, Fjerďan, Shu, Zemeni, Suli, Keršan) 

Grisha: (Ano / Ne )

Role: (V případě Grishi podle jejich zaměření. V případě lidí: voják, nižší třída, vyšší třída, šlechta, královská rodina.) 

Nejedná se o práci, ale o postavení ve společnosti. 

Barva dialogů: (Hex kod který budete využívat v přímé řeči postavy)

Pozor fórum je tmavě šedé, některé barvy by nemusely být vidět. Odstín vybrané barvy se čerstvě po registraci dá změnit, hrozí-li, že by byla barva nečitelná. Případně si můžete vybrat barvu z herní palety na fórum po schválení registrace, když to do tohoto bodu zmíníte.

Bio: (povinné matka, otec. případně lze doplnit blízcí, sourozenci atd.)

Popište krátce jaký vztah k nim měla Vaše postava, nemusíte však psát eseje. Pokud si je Vaše postava nepamatuje, zmiňte alespoň osoby, které se o ni staraly, byly pro postavu důležité. Vypistujte postupně např. Matka: Její jméno - Vztah postavy k ní. Více jak dvě věty.

Práce: Lze se inspirovat carským Ruskem, případně seznamem na chatu.

FC: (seznam využitých je na webu

DRUHÝ ÚSEK: OSOBNOST A MINULOST

Výška: (Číslovka Cm)

Barva očí: (Jednoslovná / dvouslovná odpověď.)

Barva vlasů: (Jednoslovná / dvouslovná odpověď. Např. Tmavě hnědá)

Váha: ( Číslovka Kg.)

Osobnost a vzhled: (minimálně 250 slov.) 

Popište, jak postava vypadá, jak se chová v různých situacích, má snad nějaké zlozvyky? Nebo skryté jizvy? Něco neobvyklého? Chová se jako slon porcelánu, nebo je ladná jako labuť? Ačkoliv jste už zmínili barvu očí, vlasů ve vzhledu ji zmiňte také. A vše další.

Oblíbené a neoblíbené věci: (Maximálně 3 body ke každému, body nikoliv věty.)

Má ráda špenát? Nebo snad nenávidí knihy?

Historie: (Minimálně 350 slov)

Narodila se do rodiny, která byla klidná vesnická? Nebo snad pocházíte ze zaopatřené rodiny? Jste z Ravky nebo úplně odjinud? Museli jste se stěhovat? Stalo se Vám něco zlého? Cokoliv co Vaši postavu ovlivnilo můžete do minulost zahrnout, pochopitelně jako její vyrůstání atd.

TŘETÍ ÚSEK: SCHOPNOSTI

Grisha schopnosti: (V případě lidí se nevyplňuje, máte na rozdělení na začátek 60 bodů)* 

Krátce o tom, co Vaše postava dokáže, má s tím nějaký problém? Jak jí to jde? Už někdy někomu ublížila, jelikož nezvládla schopnosti?  Grisha ovládá základní schopnosti pro svůj druh, kdy Smrtiči umějí zpomalit tep, vymačkat z plic vzduch, nebo zastavit přívod krve, ale zaměřuje se na něco určitého? Například na lámání kostí v těle, tvoření podlitin?

(80-100 slov) - Můžete zmínit i teorii, praxi, efektivitu do toho. 

 • Teorie (Jak dobře zná Vaše postava teorii této schopnosti? Tento fakt je ovlivněn, zdali žila mezi ostatními grishami, nebo byla samotář. Samotáři se vše musejí učit sami a nemají přístup k materiálům, jako armádní grishi, či ti, kteří žijí poblíž Malého paláce.)

 • Praxe (Je grisha lepší v praxi než teorii? To lze za předpokladu, že se naučila svoji schopnost využívat náhodně. I tak je téměř nemožné, aby byla lepší v praxi, pokud nezná alespoň větší základy teorie.)

 • Efektivita (Efektivita navazuje na praxi, pokud je Vaše postava schopnější a učí se, tím se zvyšuje i síla její schopnosti, neznalá grisha nejspíš nezabije někoho je tak, nebo nevytvoří obří vlny na jezeře. Berte na to ohled, proto může být efektivita na začátek nižší.)

 

Schopnosti: (máte 160 bodů na rozdělení)*  

Schopnosti se budou moci zvyšovat herně. 

 • Inteligence 

 • Výdrž 

 • Flexibilita 

 • Rychlost 

 • Síla

 • Střelba

 • Boj

Pro Düskelle je celkový počet bodů 180, jelikož se od nich očekává zdatnost v boji a střelbě.

(Prostý člověk nemusí vynikat ve střelbě ani boji, můžete udělit nulu. Grishi se boj mohou naučit.)​

*Body v případě Kapitánů, Generálů, Sun Summonerů a Shadow Summonerů jsou adminy navýšeny o jimy určený počet až při tvorbě profilu, právě podle postavy. 

ČTVRTÝ ÚSEK: OSTATNÍ

Ostatní: (Co se jinam nevešlo.) 

Ostatní obrázky jsou omezeny na maximálně 4. Zbraně maximálně 2. 

Hudba (Dobrovolné): (Název hudby)

 Staženou hudbu přikládejte do e-mailu jako přílohu! 

Quote: (Anglický, jeden) 

Který popisuje Vaši postavu, je nějak s ní spojený atd. 

Kontrolní otázka: (Na webu jste našli určitě kontrolní otázku, nebo větu, napište ji sem.)

Fotografie do koláže: (Ukázková koláž pod tímto textem)

 • 2x Odkaz na fotografii postavy tzn. FC. Vybírejte prosím opravdu kvalitní a velké fotky, neboť naše vytvořená šablona je velká a menší fotky by ztratily kvalitu. Fotografie postavy by také měly být aspoň trošičku podobné a to i barevně. (Nikoliv jednu barevnou a druhou černobílou.)

 • 4x Aesthetic odkazy na věci, které mají něco společného s Vaší postavou. Barevná podobnost je také nutná. (Postava ráda pije víno = sklenice vína, nebo hrozny vína atd.)

Například švadleně, která nikdy nebyla u moře, nedávejte do aesthetic moře. Pokud si nevíte rady čerpejte z oblíbených věcí postavy, nebo její historie. Můžete se s adminem poradit.

 

UKÁZKOVÁ KOLÁŽ

ronn.png
KOLÁŽ.png
niki.webp